Останні новини

Зайцева буде сидіти в СІЗО

Медична комісія, створена обласним управлінням охорони здоров’я, встановила, що протипоказань для перебування фігуранта справи про смертельне ДТП в Харкові Олени Зайцевої в СІЗО немає. Інформацію повідомив начальник управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Богдан Федак.

«За результатами обстеження обласними фахівцями жодної патології у підслідних Зайцевої не виявлено. Ніяких протипоказань для її перебування в умовах слідчого ізолятора немає», – підкреслив він.

Комісія була створена за зверненням завідувача медичною частиною СІЗО. Огляд і обстеження Зайцевої 22 жовтня проводили обласної нейрохірург, кардіолог, обласний офтальмолог, обласної дерматовенеролог, ревматолог, а також обласні фахівці з ультразвукової та лабораторної діагностики.

Нагадаємо, що в результаті аварії за участю машин Зайцевої та Дронова 18 жовтня 2017 року загинули шість пішоходів, ще п’ятеро отримали травми різного ступеня тяжкості. 18 вересня Київська районний суд Харкова продовжив термін утримання під вартою Зайцевої і Дронову до 16 листопада.