Профспілки працівників метрополітену підтримують підвищення тарифу на проїзд

У відповідь на закиди щодо неправомірного підвищення тарифів в Харківській підземці, профспілки працівників метрополітену 19 лютого подали заяву на проведення мітингу.

Наразі частково перекрито Центральну площу Харкова. Зокрема, на площі Свободи забороняється паркування транспортних засобів і обмежується рух.

Масовий захід об’єднаної профспілкової організації Харківського метрополітену організований на підтримку законності прийняття рішення з підвищення тарифу на проїзд в метрополітені та міському наземному транспорті.

Мітинг триватиме до 12.00 години 19 лютого.

Нагадаємо, що у вівторок, 19 лютого, в Харківському окружному адміністративному суді розглядатиметься заява громадської організації «Харківський антикорупційний центр» про забезпечення позовів про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду.

«Харків’яни не повинні продовжувати платити за проїзд за новими цінами в силу очевидної неправомірність рішень виконкому. Залишаючи якість послуг на тому ж низькому рівні» – «ХАЦ».

«Тариф, який затвердив виконавчий комітет Харківської міської ради, підготовлений і прийнятий в суворій відповідності з порядком затвердження тарифів в підземному і наземному електротранспорті. Всі необхідні процедури були дотримані, і причин, за якими можна оскаржити ці рішення, я не бачу», – зазначив директор департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

Нагадаємо.