Останні новини

У Харкові посилюють «масковий контроль»

Жителям міста Харкова рекомендують носити захисні маски і дотримуватися інших санітарних вимог в місцях загального користування.

З метою мінімізації поширення коронавірусної хвороби посилено контроль за обов’язковим дотриманням масочного режиму в громадських місцях. Так, харків’янам наполегливо рекомендують носити маски та дотримуватися соціальну дистанцію в торгово-розважальних центрах, на ринках, в закладах громадського харчування, на підприємствах побутового обслуговування, громадському транспорті та ін. В разі недотримання вимог до порушників будуть застосовуватися адміністративні заходи.

Зокрема, буде посилено контроль за дотриманням масочного режиму в метрополітені, міському електротранспорті, на об’єктах транспортної інфраструктури.

Також контроль за дотриманням протиепідемічних заходів (використання респіраторів або захисних масок) буде проводитися на підприємствах побутового обслуговування, торгівлі та громадського харчування.

Нагляд за дотриманням цих вимог будуть здійснювати співробітники поліції, і в разі виявлення порушень вживатимуться відповідні заходи.

Нагадаємо.