Рятувальники попереджають про морози і снігопади

Згідно з інформацією гідрометеоцентру, в Харкові і області встановилися морози. Так, в середу, 23 січня, термометри покажуть 7-16 градусів морозу, дрібний сніг. Пориви вітру можуть досягати до 13 м /с.

У четвер, 24 січня, в першій половині дня буде йти сніг, а градусники ненадовго покажуть 1 градус тепла. Уже ввечері температура повітря знизиться до 12 градусів морозу. Швидкість вітру складе 4 м/с, але пориви можуть досягати 12 м/с.

У п’ятницю, 25 січня, температура коливатиметься від 9 до 14 градусів морозу. Опадів не буде. Пориви вітру буду досягати 11 м/с.

У суботу, 26 січня, хмарна погода. Невеликі опади. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря: від 3градусів морозу до 2 градусів тепла, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

У зв’язку з цим всі служби, які відповідають за життєдіяльність регіону, знаходяться в стані підвищеної готовності. Зокрема, повсюдно працюють пересувні і стаціонарні пункти обігріву. Погрітися можна в об’єктах соціальної сфери, лікарнях, на вокзалах і будівлях сільських і селищних рад.

Нагадаємо.