Під час виборів Харківського міського голови за порядком стежитимуть дві тисячі поліцейських

Загалом до охорони громадського порядку у ході виборчого процесу планується залучити максимальну кількість поліції та придані сили з числа Нацгвардії, Національного університету внутрішніх справ, ГУДСНС.

Завезено бюлетені в усі районні комісії (9), поліція узяла приміщення під охорону. Вона буде здійснюватися до завершення підрахунку голосів та вивезення документації з комісій.

«Кожна виборча дільниця буде обстежена на стан вибухонебезпеки. Вже створено додаткову кількість слідчо-оперативних груп для належного реагування на правопорушення. У разі виявлення фактів дестабілізації обстановки буде забезпечено оперативний виїзд на місце, документування злочину та прийняття правового рішення», – сказано у повідомленні.

Очільник харківської поліції також повідомив, що станом на 28.10.2021 зареєстровано 44 повідомлення про правопорушення, пов’язані із виборчим процесом.

Начальник ГУНП в Харківській області Станіслав Перлін звернув увагу на те, що напередодні та у день виборів плануються спортивні та масові заходи за участі великої кількості людей. Вони відбуватимуться у період дії карантинних обмежень.

«Поліція оперативно реагуватиме на будь-які порушення – працюватимуть рейдові групи  з контролю дотримання маскового режиму на транспорті, в громадських будівлях, на виборчих дільницях, суб’єктах господарювання, та під час здійснення міжрегіональних перевезень щодо перевірки наявності COVID-сертифікатів або негативних тестів у пасажирів», – зазначив начальник обласного ГУНП.

Харків’ян попереджають про дотримання норм громадського порядку та  встановлених Урядом карантинних обмежень.

Нагадаємо.