У Харкові піднімуть державний прапор на найвищому флагштоці України

Харківщина знову найкраща! У Департаменті культури і туризму Харківської ОДА розповіли, що в День Державного Прапора на Харківщині здійметься увись жовто-блакитний Прапор із найвищого в Європі флагштока.

Директорка Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмила Терещенко розповіла про святкування Дня Державного Прапора на Харківщині. Вона зазначила, що висота харківського флагштока сягає 101 метра, і є рекордною в Україні. Людмила Терещенко наголосила, що флагшток у Харкові стане найвищим у Європі. До сьогодні лідером за висотою флагштока є місто Хаміна у Фінляндії, але його висота становить лише 100 метрів.

Встановлений флагшток у парковій зоні вздовж Сергіївської площі міста Харкова. Він стане знаковим місцем не тільки Харківщини, а й усієї Слобожанщини.

Урочисте підняття прапору відбудеться 23 серпня 2021 року, початок заходу о 8.30.

У програмі заходу пряма трансляція вітального виступу Президента України Володимира Зеленського, пряме включення церемонії підняття прапору зі всіх регіонів України та святковий флеш-моб, до якого долучено лише 7 областей, однією із яких є наша рідна Харківська.

Директорка Департаменту Людмила Терещенко підкреслила, що День Державного Прапора – це свято усіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов тривалий героїчний шлях. Під рідним Прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Любов до Батьківщини, почуття національної гідності  народжується у нашому  серці, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Довідково. Розмір стягу — 22,5 на 15 м. Урочистий захід у сквері планується вранці 23 серпня, у День Державного прапора.

Нагадаємо.