Газовики Харкова та області продовжують відновлювати мережу, пошкоджену обстрілами

Зокрема, фахівці АТ «Харківгаз» повернули природний газ у понад 7000 домівок мешканців одного з районів Харківщини.

Про це повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОВА.

“Мужність – це проїхати понад 60 кілометрів у найгарячішу точку Харківської області аби допомогти колегам відновлювати газопостачання споживачам”, – зазначили в Департаменті.

Продовжують свою роботу в гарячих точках міста і служби «Харківміськгазу». Так, цього тижня проводили ремонт на ділянках, де внаслідок потрапляння снаряду й уламків були пошкоджені газопроводи низького та високого тиску. Шляхом накладання бандажів на газогони вдалося відновити газопостачання близько 2 000 споживачів, у тому числі приватним будинкам.

“У результаті бомбардування російська ракета «Калібр» завдала шкоди будівлям та, утворивши велику воронку, пошкодила газопровід низького тиску в центрі міста. Аварійна служба «Харківміськгазу» оперативно локалізувала та ліквідувала витік газу, завдяки чому тисячі мешканці будинків залишилися з газопостачанням”, – повідомили в Департаменті.

Крім цього внаслідок обстрілу від уламків ворожого снаряду постраждало одне з депо Південного вокзалу, де було пошкоджено газопровід. Бригаді вдалося провести зварювально-ремонтні роботи, ліквідувати витік газу та зберегти газопостачання, щоб робота залізниці продовжувалася в штатному режимі.