На Красноградщині обговорили перспективи розбудови краю

Під час сесії Красноградської районної ради голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, зазначив що на інфраструктурні об’єкти Красноградщина отримала з обласного бюджету понад 60 млн грн.

«У минулому році тільки з обласного бюджету на інфраструктурні проекти у Красноградщині було виділено понад 60 млн грн. Це розвиток і сфери охорони здоров’я, і освіти, будівництво та ремонт доріг та відновлення приміщень тощо. Окрім того, цього року у обласній програмі соціального та економічного розвитку до переліку включено 34 об’єкти по Красноградському району на загальну суму близько 400 млн грн. Сума достатньо велика, бо мова йде й про будівництво полігону твердих побутових відходів, ремонт  системи водовідведення у місті і районі, завершення робіт з водопостачання тощо».

Щодо поточних планів та спільного їх впровадження голова облради розповів про те, що отримано згоду Мінрегіону і за кошти Державного фонду регіонального розвитку незабаром розпочнеться облаштування хоспісу у приміщенні колишньої лікарні Шиндлера.

Наразі також проводяться ремонтні роботи у Центральній районній лікарні, на відновлення інфекційного відділення якої депутати обласної ради на останній сесії виділили додатково ще 6,5 млн грн, загальна сума робіт складе 11 мільйонів.

Разом з районною владою, сільськими головами і депутатами усіх рівнів, напрацьовується  дорожня карта вирішення усіх проблемних питань, що сьогодні стоять на порядку денному.

«Безумовно, все одразу зробити неможливо, тому наше завдання, разом з керівництвом району та міста визначити пріоритетні напрямки, для яких необхідно залучити додаткове фінансування, а також ті, на які кошти направити першочергово», – додав очільник облради.

Також особливу увагу районних депутатів акцентовано на необхідності дотримання норм екологічної безпеки краю, нагадавши про резонансне питання, що розглядалося на останній сесії облради, коли стало відомо, що в Красноградському районі зливали на несанкціоноване звалище відходи нафтопродуктів.

У контексті порушеної екологічної тематики Сергій Чернов пообіцяв також докласти зусиль для очищення у майбутньому русла річки Берестовенька, будівництва полігону та реконструкції системи водовідведення на Красноградщині.

Нагадаємо.