Адвокат потерпілих розповіла подробиці апеляції засудженої Олени Зайцевої

Засуджена у справі про смертельну ДТП у Харкові 18 жовтня 2017 року Олена Зайцева просить в апеляції замінити вирок суду – 10 років позбавлення волі та 3 роки позбавлення права керувати автотранспортом – на Умовний термін.

Про це заявила адвокат постраждалих Лариса Матвєєва.

«Новий адвокат Зайцевої Юлія Плетньова в апеляційній скарзі, поданій 26 березня, просить передати справу на новий розгляд у суді першої інстанції або змінити вирок в частині покарання Зайцевої та виконання нею цивільних позовів. А саме, пом’якшити покарання Зайцевій до 5 років позбавлення волі та 2 років позбавлення права на керування автотранспортом, а також звільнити її від основного покарання з випробувальним терміном на розсуд суду».

Зайцева повністю погодилася з апеляцією, підписавши відповідний документ.

«Зайцева також просить зменшити до 30% призначену їй судом частку компенсації сім’ям загиблих і постраждалим, наполягаючи, що решту мусить компенсувати винний на 70% Дронов», – розповіла Лариса Матвєєва.

Довідково. 26 лютого Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву і Геннадія Дронова до 10 років позбавлення волі кожного і ще до 3 років позбавлення права керування автотранспортом.
Нагадаємо.