Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2019»

У Харківській обласній бібліотеці для дітей проходить Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019».

Цьогоріч близько п’ятдесяти семикласників подолали рубежі двох попередніх етапів і будуть змагатися за звання найкращого читача року серед своїх ровесників та головний приз – поїздку до міста Львів на читацький Форум.

У перший день змагань, 16 квітня, у заходах візьме участь аматорський колектив «Театр на колесах», які представлять на суд глядачів уривок з вистави за твором класика української прози та драматургії Г. Ф. Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».

Також, для юних книгоманів підготовлена зустріч з Київською письменницею Марією Сердюк, авторкою книжкової серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей».

Вперше до участі у конкурсі долучилися діти з підконтрольної території Донецької області.

16 квітня змагалися райони Богодухівський, Валківський, Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Дергачівський, Зміївський, м. Ізюм, Коломацький, Красноградський, Краснокутський, м. Люботин.

18 квітня змагаються райони Балаклійський, Кегичівський, Лозівський, Мереф’янська ОТГ, Нововодолазька ОТГ, Сахновщинський, Харківський, Чугуївський, м. Чугуїв, Шевченківський, м. Харків: Індустріальний, Київський, Московський, Новобоварський, Основ’янський, Слобідський, Інтернат № 9.

18 квітня скайпом виступатимуть учасники зі Слов’янського району м. Дружківка, з Барвінківського, Близнюківського, Богодухівського та Борівського районів.

Захід проходить в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Довідково. Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. За цей час у конкурсі взяли участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. Загалом на Фестивалі «Книгоманія» у Львові побував 791 переможець з усіх областей України.

Нагадаємо.