Останні новини

Патріотична збірка харківських поетів готова до видання

Спілка поетів «Дзеркальний струмінь» анонсує підготовку до друку нової збірки патріотичних поезій, яка наразі існує лише у форматі електронної книги.

Збірка, яка сповнена любові до Харківщини та України, складається з творів різних авторів, готується для передачі військовим та бібліотекам Харкова.

Олег Бородай, один з авторів збірки, що активно долучився до її створення, є відомим фронтовиком, який пішов на добровільну війну у 2015 році. Його вірші, які відтворюють біль і надію, вже мають за собою дві видані збірки, а також книгу «Вогневий вал».

Зоя Цибіна, народилася в Одесі, але проживає у Харкові з 1950 року. Вона відома своєю багатою творчістю і дитячим ляльковим театром, який заснувала в одній з місцевих шкіл. Від її пера вийшло численне число віршів та казок, серед яких особливо виділяється вірш «Дзеркальний струмінь», що став центральним в тематиці збірки.

Микола Новін – відомий харківський музикант та поет, який відзначився своїми патріотичними виступами в метро Харкова під час російської агресії. Його вірші додають сили та надії, що стає особливо важливим для військових та мешканців міста.

Олексій Білоус, колишній майстер спорту з легкої атлетики, також відомий харківський поет, який активно підтримує культурні заходи міста та є членом спілки «Дзеркальний струмінь». Його вірші про війну і співіснування є важливими частинами збірки.

Збірка «Дзеркальний струмінь» об’єднує різноманітні поетичні голоси Харкова, які пропонують читачам і військовим нові виміри в патріотичній поезії.

Члени спілки закликають усіх небайдужих долучитися до збору коштів на видання збірки, щоб зробити ці твори доступними для широкого кола читачів.

Номер картки конверта 5168752102024687

Стаття надрукована на прохання видавництва «Ранок».

Нагадаємо.