Останні новини

Першокурсники академії Національної гвардії України склали присягу

З важливою подією першокурсників привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Побажав майбутнім офіцерам цікавого навчання, здоров’я, мужності та гідних вчинків.

Загалом у навчальному закладі привітали 150 першокурсників. Особливістю цьогорічного набору є те, що серед першокурсників – 29 дівчат, 12 курсантів мають спортивні розряди та 34 студента вихованці ліцеїв з посиленою фізичною підготовкою.

Під час урочистої церемонії начальник академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський вручив сертифікати на житло особовому складу Академії, яке розташоване на території військового навчального закладу.

Також стало відомо, що відремонтовано 64 кімнати, які призначені для проживання курсантів, солдатів Академії та військовослужбовців, які проходять курси підвищення кваліфікації у навчальному закладі. Усі житлові приміщення мають сучасні меблі та необхідні умови, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та сприяють зручності експлуатації, а також підвищують комфорт проживання в них.

Нагадаємо.