Останні новини

Майбутні рятувальники урочисто прийняли Присягу

Сьогодні на Меморіалі Слави першокурсники Національного університету цивільного захисту України прийняли Присягу працівника Державної служби надзвичайних ситуацій.

Цьогоріч 171 курсант НУЦЗУ присягнув на вірність державі, українському народові, закону та разом із 237 першокурсниками пройшов посвячення у студенти.

В урочистій церемонії також взяли участь – голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, ректор НУЦЗУ – генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, громадськість та духовенство, ветерани пожежної охорони.

Вітаючи першокурсників з нагоди прийняття Присяги працівника ДСНС, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголосив, що курсанти розпочинають навчання в одному з найавторитетніших навчальних закладів пожежно-рятувального профілю не тільки Харківщини, але й України.

«Сьогодні для вас видатний день – складання присяги. Ви маєте усвідомити, що обрали собі нелегку, але гідну професію, яка вимагає прояву найкращих людських якостей – відваги, героїзму, здатності пройти через вогонь та воду, – звертаючись до майбутніх рятувальників. Повсякчас співробітники служби надзвичайних ситуацій, за будь-яких обставин незмінно залишаються вірними присязі, у перших рядах стають на захист спокою й безпеки наших громадян. Тому від сьогодні, шановні першокурсники, для вас ризик та небезпека – норма повсякденного життя».

Довідково. За понад дев’ять десятиріч своєї діяльності університет підготував більше 40 тисяч висококваліфікованих представників пожежно-рятувальної справи. Тридцяти чотирьом випускникам було присвоєно генеральські звання, понад шістсот вихованців навчального закладу нагороджені орденами та медалями.

У виші навчається близько трьох тисяч студентів з усіх областей України та країн ближнього зарубіжжя.

Нагадаємо.