Найбільше учасників в Україні на пробне ЗНО зареєструвалось на Харківщині

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти проводить роботу з підготовки до проведення пробного ЗНО-2021. В тестуванні візьмуть участь 10086 осіб.

З урахуванням епідеміологічної ситуації тестування відбудеться в один день – 10 квітня з одного з предметів. При цьому з інших предметів зареєстровані учасники можуть пройти пробне ЗНО в режимі офлайн.

Пробне ЗНО не є обов’язковим та жодного впливу на оцінку ЗНО (основне) не має. Тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб, його вартість для учасників з Харківської, Сумської та Полтавської областей є найнижчою в Україні – 195 гривень.

Пробне ЗНО проходитиме у тих само містах, де у травні – червні відбудеться і основне ЗНО: Харків, Ізюм, Куп’янськ, Лозова, Чугуїв, Балаклія, Богодухів, Валки та Красноград.

Серед регіональних центрів України по Харківському РЦОЯО – найбільше зареєстрованих учасників в Україні – 19226 (разом з Полтавською та Сумською областями).

Очікувана кількість учасників ЗНО – 2021 по Харківській області – 24,5 тисячі осіб (усього по трьох областях –  47 тисяч осіб).

Нагадаємо.