На Харківщині виявили маленьких дітей, які кілька днів жили самі

Мати залишила на кілька днів своїх синів вдома та поїхала у справах до столиці. Дітей направили до психоневрологічного санаторія.

9 квітня близько 19:00 до відділення поліції №1 Лозівського РВП надійшло повідомлення від мешканців міста Первомайський про те, що по вулиці блукають малолітні діти.

На місці події поліцейські виявили двох братів 8 та 9 років. Діти були голодні та у брудному одязі. Вони розповіли, що мешкають разом зі своєю матір’ю на одному з мікрорайонів міста Первомайський, але кілька днів тому мати поїхала до Києва та залишила їх самих.

Поліцейські також дізналися, що батько дітлахів живе окремо і не цікавиться їх життям. Працівники ювенальної превенції перевірили помешкання, де мешкають діти, після чого тимчасово помістили їх до місцевої лікарні.

Поліцейські встановили особу матері. Нею виявилась 27-річна мешканка міста Первомайський. На питання, чому залишила дітей, вона відповіла, що їй необхідно було поїхати у справах, а залишити синів було ні з ким.

У січні 2021 року відносно жінки вже було складено адміністративний протокол за неналежне виховання дітей.

Правоохоронці рекомендували матері негайно поліпшити санітарні умови житла, а також попередили про кримінальну відповідальність за залишення дітей у небезпеці. Дітей направили до психоневрологічного санаторія.

Нагадаємо.