В галереї «Мистецтво Слобожанщини» презентували виставку живопису

З 21 червня відкрилась виставка харківського художника Віктора Тупіцина.

Майстер є продовжувачем славних традицій Харківської школи живопису, в яких поєднувалась естетична довершеність і цілісність, легкий ліричний настрій.

Для автора виставка «Стежками буття» є знаковою, бо пов’язана з чотирма ювілейними датами – власним 80-річчям, 80-річчям Харківській організації Національної спілки художників України, 75-річчям з дня заснування Харківської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна та 175-річчям з дня народження видатного художника і нашого земляка Іллі Рєпіна.

Ці дати є важливими для Віктора Тупіцина та його творчості, бо, пройшовши великий творчий шлях, навчаючись на кращих зразках вітчизняного мистецтва, досягнувши професійних висот та визнання, він майже 40 років присвятив викладацькій діяльності у ДХШ ім. І.Ю. Рєпіна, прищеплюючи дітям не тільки свою майстерність та досвід, але і любов до творчості та вміння бачити прекрасне.

В рамках роботи експозиції 25 червня відбудеться урочиста презентація персональної виставки кольоропису Людмили Горбатенко «Всесвіт кольору».

Довідково. Віктор Тупіцин – викладач Харківської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна. Бере участь у виставковій діяльності художньо-реставраційного об’єднання Rеd Horse. Член спілки народних майстрів та умільців. Учасник міських, обласних та міжнародних виставок. Творчі роботи знаходяться в приватних колекціях ближнього і далекого закордоння, музеях України.

Нагадаємо.