Останні новини

Відкрилась експозиція «Румунія. Куеждел – казка з карпатської дикої природи»

Виставку румунського фотографа Георгія Попи можна буде відвідати у Харківській обласній філармонії.

На відкритті були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану, державний секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Баньков.

Виставка має за основу першу важливу книгу фотографа Георгія Попи, яка зображує унікальну природу заповідника, озера, що розташовується в карпатських лісах Європи.

«Для нас це також знакова подія, тому що днями будемо святкувати 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між Румунією і Україною. Ця виставка дуже символічна, і цей символізм – різнобарвний, тому що він оживляє все те, що єднає нас. Ми і друзі, і сусіди, і наша кухня є надзвичайно цікавою. У нас є спільними і гори Карпати, і Чорне море – все це ви побачите на виставці. А найголовніше те, що ми маємо спільні цінності: мир, безпека, розвиток наших людей», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану.

Довідково. Георгій Попа за фахом – фармацевт і фотограф природи. Він народився в 1982 році в Аюді, невеликому місті в Трансільванії, Румунія. Георгій Попа є першим румунським фотографом, чиї світлини виставлені у галереях National Geographic Fine Art в США.

Нагадаємо.