Останні новини

У театрі ляльок стартував ювілейний тиждень

Протягом тижня в театрі ляльок імені Афанасьєва покажуть найкращі вистави останніх п’яти років. Захід присвячений 80-річчю заснування колективу.

  • 20 листопада о 20.00 на сцені театру покажуть виставу «Гамлет» Шекспіра,
  • 21 листопада о 18:00 – «Уявний хворий» Мольєра,
  • 22 листопада о 18:00 – «Діти райка» Превера,
  • 23 листопада об 11:00 та 13:00 – «Айболить» Чуковського у постановці головної режисерки театру, заслуженої артистки АР Крим Оксани Дмітрієвої,
  • 24 листопада: об 11:00 та 13:00 глядачі зможуть побачити виставу «Лускунчик» за Гофманом у постановці заслуженого артиста України Ігоря Мірошніченка.

Крім того, протягом ювілейного тижня у фоє театру працюватимуть виставки, підготовлені спільно зі студентами Харківської академії дизайну і мистецтв. Перед початком вистав звучатиме сучасна камерна музика у виконанні студентів та випускників Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Довідково. Харківський театр ляльок було відкрито у 1939 році. У 1952 році художнім керівником театру став В. Афанасьєв, чиє імʼя театр носить зараз. За час його існування в театрі було поставлено близько 270 пʼєс, значна кількість з яких розрахована на дорослу аудиторію, таких авторів, як Д. Боккаччо, М. Булгаков, Ф. Гарсіа Лорка, Дж. Казанова і М. Цвєтаєва, Дж. Оруелл, А. Платонов, А. Чехов, Є. Шварц, В. Шекспір, Ж. Превер та ін.

Нагадаємо.