Муніципальна галерея запрошує на виставку художників із Хмельницького

Виставка абстрактних портретних робіт сучасних художників Марини Шавиріної-Школяр і Сергія Школяра «Habet effigie» відкрилася в арт-підвалі Харківської муніципальної галереї.

Як повідомили організатори, художники досліджують образність портрета, змішуючи в різних пропорціях сюжет, колір, форму і символіку, щоб розшифрувати приховані емоції, внутрішній світ. Самі автори підносять свою роботу як «емоційне полювання», яке є результатом випадкових подій, розмов та ситуацій.

«Незважаючи на те, що тематика портрета сягає своїм корінням у реальний світ, в цьому проєкті образи залишаються анонімними і дещо необробленими, змішуючи при цьому традиційний підхід, ілюстрації і деяку абстрактність. Образи тут обумовлені естетикою і питаннями композиції портрета, але все-таки це відходить на другий план, а на першому – стоїть питання символічності і настрою», – зазначили в галереї.
Працюватиме виставка до 15 лютого.

Довідково. Марина Шавиріна-Школяр і Сергій Школяр – сучасні українські художники, родом з Хмельницької області. Учасники художніх конкурсів та виставок як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. Подружжя є переможцем міжнародного мистецького конкурсу «OPEN CALL».

Нагадаємо.