Художній музей презентував онлайн-виставку робіт з мережива

Виставка проходить в межах арт-проекту для обдарованої молоді «Митці майбутнього».

Понад 20 років для кращих вихованців шкіл естетичного напрямку надано можливість експонувати свої досягнення у Харківському Художньому музеї. Десятки тисяч дітей з всієї України були учасниками цього проекту. Дехто з них стали справжніми художниками, деякі залишили свою любов до малювання на рівні хобі. Участь у цій програмі – значний поштовх для творчого розвитку талановитих дітей.

«Воєнні події в Україні примусили багатьох працівників культурно-мистецьких закладів виїхати за межі Харкова та продовжити роботу в онлайн просторі.

Заняття в зразковій творчій майстерні декоративно-прикладного мистецтва орієнтовано на старшокласників, котрі після остаточного вибору профілю цілеспрямовано удосконалюють свою майстерність. По закінченню навчання учні складають іспити з академічних дисциплін з обов’язковим захистом своєї творчої праці.

Профільна Школа образотворчого мистецтва Рівненського ПДМ – це унікальна майстерня з талановитими педагогами-художниками. Не зважаючи на важкий час вони активно працюють і здобувають разом зі своїми вихованцями престижні нагороди на конкурсах і фестивалях в Україні та за її межами, підтверджуючи свій високий професійний рівень викладання.

Перший розділ онлайн виставки “Митці майбутнього” познайомить вас з кращими творами викладачів та учнів у техніці “Художнє ткацтво” та “Батик”, надалі – “Кераміка” та “Мереживоплетіння», – сказано у повідомленні на сайті музею.

Виставку можна переглянути на сторінці Харківського художнього музею в Фейсбук.

Нагадаємо.