Харківська біатлоністка невдало виступила в Оберхофі

У німецькому Оберхофі у рамках п’ятого етапу Кубка світу відбувся жіночий спринт. Харківська біатлоністка не потрапила навіть у топ-80.

Найкращою у складі збірної України стала Валя Семеренко, яка з ідеальною стрільбою посіла 13 місце. Без промахів виступила і Дар’я Блашко, але вона забагато програла на дистанції. Спортсменка стала 31-ою.

Юлія Джима, навпаки, пробігла дуже добре, але підвела її робота на вогневих рубежах. Три штрафні кола відкинули біатлоністку на 21 місце. Катерина Бех та Ольга Абрамова допустили по чотири промахи та не потрапили навіть у топ-80.

Виграла гонку з одним промахом норвежка Марте Олсбю Ройселанд, а друге місце розділили білоруска Анна Сола та француженка Жюлья Сімон, які показали однаковий підсумковий час.