Останні новини

У Харкові триває національна (не) конференція EdCamp Ukraine

Захід, який проходить вже вп’яте, об’єднав майже 1000 педагогів та експертів з усієї України і ще 20 країн світу.

Цього року магістральною темою (не)конференції стала «Хороша людина. Ростимо в Україні». У  програмі заходу – круглі столи, експертні та вчительські сесії, відкриті уроки і різні інтерактиви. Третій день заходу пройде під назвою «Після EdCamp» і буде набором майстер-класів від стейкхолдерів освіти з різних країн.

Протягом (не)конференції педагоги зосередяться на питаннях виховання учнів, збереженні та розвитку Нової української школи, початку впровадження SEE Learning в Україні.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила на важливості теми, яка цього року обрана основною на (не)конференції. «Дуже важка і складна тема. Тому що тема про те, як виростити хорошу людину, – це тема про цінність, – підкреслила вона. – У нас традиційно в школі вважалося, що однозначна мета навчання – це передати знання, сьогодні цього недостатньо. Що цікаво, на (не) конференції обговорюватимуться конкретні інструменти та механізми. Зокрема, буде представлена програма соціально-емоційного розвитку дитини, програма, яка буде пілотуватися у 25 школах України, і навіть будуть представлені для вчителів перші уроки з цієї програми».

Нагадаємо