Інспекція з паркування почала діяти у Харкові

В обов’язки представників служби входить фото- і відеофіксація порушень, складання протоколів та оповіщення власників транспортних засобів про те, що їм потрібно сплатити штраф.

«Якщо він буде погашений протягом 10 днів, то, відповідно до закону, порушник може сплатити тільки половину суми», – розповів начальник Інспекції з паркування Андрій Гаркушин.

За прострочену стоянку на платній парковці порушник змушений буде віддати суму, в 20 разів перевищує вартість перебування транспортного засобу на майданчику (зараз – п’ять гривень). Залежно від статті Кодексу про адміністративні правопорушення, штрафні санкції можуть становити від 255 до 510 гривень.

До адміністративної відповідальності буде залучатися власник транспортного засобу, а не водій. У випадку з відсутністю даних про власника машини на Єврономер, протокол буде складатися на особу, яка доставила транспортний засіб на територію України.

Дізнатися детальну інформацію про скоєне порушення харків’яни зможуть на сторінці Департаменту терконтроля в підрозділі “Онлайн-послуги”.

Наразі в службі паркування працюють шість чоловік, така ж кількість людей в даний момент проходить стажування. Надалі планується долучити до роботи ще 30 інспекторів. Робота почнеться з центральних вулиць міста, але поступово будуть охоплені всі райони Харкова.

Нагадаємо.