Затримали чоловіка, який в орендованій квартирі влаштував нарколабораторію

38-річний харків’янин в орендованій квартирі вирощував елітні сорти рослин коноплі для подальшого виготовлення та збуту канабісу.

Орієнтовний прибуток зловмисника складав близько 200 тисяч гривень на місяць. Поліцейські вилучили 27 кущів конопель та близько 7 кілограмів наркозілля.

Для приховування злочинної діяльності наркозбувач орендував квартиру на вулиці Бучми та облаштував її під нарколабораторію.  В оселі він встановив 3 бокси для вирощування елітних сортів рослин коноплі в штучних умовах, наближених до натуральних. Бокси чоловік обладнав денним освітленням, електровентиляторами, електронними датчиками температури та вологості повітря, крапельним поливом та встановив систему підкормки рослин спеціальними добривами.

В ході обшуку поліцейські виявили та вилучили 27 кущів елітних сортів рослин коноплі, 300 грамів канабісу («шишки») у висушеному та подрібненому стані, близько 7 кг висушеного канабісу, приладдя для сушіння та подрібнення наркозілля, полімерні зіп-пакети для пакування, приладдя для вакуумного пакування канабісу, електронні ваги, мобільний телефон фігуранта, різноманітні добрива, інші предмети і речовини, що використовувалися в злочинній діяльності.

Також було встановлено, що чоловік протягом тривалого часу займався оптовим та роздрібним збутом власноруч виготовленого канабісу серед своїх знайомих. Орієнтовний товарообіг в місяць складав близько 200 тисяч гривень.

Речові докази вилучені та направлені на експертне дослідження. Максимальне покарання за скоєння даних злочинів передбачає до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо.