В області зменшилась кількість особливо тяжких злочинів

Начальник Головного управління Національної поліції області Валерій Сокуренко розповів депутатам облради про стан правопорядку впродовж чотирьох місяців за січень-квітень поточного року.

За словами очільника Нацполіції області, рівень злочинності в регіоні залишається складним, однак контрольованим.

«З початку року на території Харківської області зареєстровано 12,9 тис повідомлень про події з ознаками кримінальних правопорушень.

Серед позитивних тенденцій можна назвати зменшення злочинів, в тому числі особливо тяжких  «-6%», злочинів в громадських містах «-26%».

Найбільша кількість кримінальних правопорушень зареєстрована на території Куп’янського (65), Коломацького (64) та Краснокутського (57) районів, з них тяжкі та особливо тяжкі кримінальні правопорушення здійснено в – Коломацькому (27), Вовчанському (26), Борівському (25), Куп’янському (24) районах області.

Найменший рівень кримінальних правопорушень різної тяжкості зафіксовано в таких районах, як: Богодухівський, Борівський, Великобурлуцький, Первомайський, Печенізький.

Також, мова йшла і про ситуацію стосовно забезпечення публічної безпеки на вулицях та в інших громадських місцях. Зокрема, Валерій Сокуренко підкреслив, що наразі суттєво збільшено кількість нарядів поліції на вулицях Харківщини.

«В районах області працює 87 груп реагування патрульної поліції, які цілодобово реагують на повідомлення, з них шість контролюють стан безпеки дорожнього руху».

 «З метою зниження злочинності на Харківщині здійснюється цілодобовий моніторинг ситуації в області, виявляються негативні зміни криміногенної обстановки, а також розпочалося створення поліцейських станцій» – розповів Валерій Сокуренко.

Нагадаємо.