Зустрічати Новий рік на площі Свободи планують майже 40 тисяч громадян

Для забезпечення громадського порядку у святкові дні  буде залучено 2770 правоохоронців, з яких 2300 поліцейських і 470 військовослужбовців Нацгвардії.

З 31 грудня на 1 січня на площі Свободи відбудеться розважальна програма, участь у заході візьмуть до 40 тисяч громадян.

06 та 07 січня під час відзначення православних свят «Святвечір» та «Різдво Христове» заплановане  проведення богослужінь у 385 православних храмах за участю до 120 тисяч громадян. За правопорядком наглядатимуть близько 2 тисяч правоохоронців.

В цей період організоване посилене патрулювання вулиць міста та області. Наряди чергуватимуть у місцях найбільшої концентрації людей – біля новорічних ялинок, концертно-розважальних майданчиках, біля культових споруд під час богослужінь.

На період «жовтого рівня» епідемічної небезпеки забороняється перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, знаходитися на вулицях без документів, що посвідчують особу.

Для закладів, які приймають відвідувачів, необхідно  забезпечити дистанцію між відвідувачами не менше 1,5 метри, забезпечити працівників закладів засобами індивідуального захисту та організувати з боку працівників контроль за дотриманням маскового режиму відвідувачами у приміщеннях.

Нагадаємо.