Останні новини

У Харкові відкрилася виставка картин етнічних німців

Виставка «Зустріч поколінь» («Treffen der Generationen») проходить в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

Представлено роботи заслужених художників України Гаррі Руффа та Віктора Семерньова, лауреата Шевченківської премії Галини Невінчаної, члена Спілки письменників України Євгенія Карпенка (Фаст), Олени Ермантраут та інших художників проекту «Зустріч поколінь».

На презентації експозиції, яка складається з 87 картин, побував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Голова обласної ради подякував за проведену роботу організаторам виставки, яка є важливою подією в культурному житті регіону.

«Виставка надає можливість нам не тільки побачити мистецтво талановитих людей, знов згадати та переосмислити, вже на тлі викликів сьогодення, сторінки непростої історії двох народів України та Німеччини. Ми бачимо живі почуття та емоції людей, крізь картини, які вони створили. Місія творчих особистостей – об’єднувати людей через живопис, поезію, музику, знаходити виразні образи, творчу мову, зрозумілі та близькі кожному з нас», – зазначив Сергій Чернов.

Експозиція, що складається з 87 картин, з успіхом демонструвалася у Німеччині, Литві, а також в низці міст України – Києві, Одесі, Донецьку, Запоріжжі, Львові тощо.

Роботи можна переглянути у галереї «Бузок» до 31 жовтня.

Довідково. Захід відбувся завдяки унікальному проекту «Зустріч поколінь» (2006-2019 рр.), семінарам-пленерам та експедиціям німецьких художників України за фінансової підтримки Федерального Міністерства внутрішніх справ і регіонального розвитку Німеччини.

Нагадаємо.