У Харківській колонії введено особливий режим

В Олексіївській виправній колонії №25 засуджені готували бунт. Проте спробу дестабілізувати оперативну обстановку у державній установі було викрито.

За оперативною інформацією, засуджені планували групові протиправні дії і «дестабілізацію оперативної обстановки в установі, в тому числі за допомогою криміналітету з волі, а також окремих пов’язаних з криміналітетом так званих громадських і правозахисних організацій».

8 січня в колонії провели обшуки. Було вилучено три мобільні телефони. До окремих засуджених, які вчинили опір, правоохоронці застосували фізичну силу і спецзасоби – наручники. Після цього засуджених оглянули тюремні медики і визнали стан їх здоров’я задовільний.

За наказом начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації в колонії введено особливий режим. В установі посилені охорона і нагляд за засудженими, а також «здійснюються інші додаткові режимні заходи».

 Довідково. Олексіївська виправна колонія (№ 25) розрахована на 1230 засуджених, в ній працюють більше 300 співробітників.

Нагадаємо.