Останні новини

Слідчі встановили подробиці трагічної загибелі неповнолітньої дівчини

Тіло 14-річної  жительки Зміївського району, прив’язане до коня,  було виявлено 3 серпня на лузі біля соснового бору в селищі Безлюдівка.

На місце події виїжджали працівники слідчо-оперативної групи та керівництво відділу поліції.

Як вказали очевидиці трагедії, в той день дівчина разом зі своїми двома подругами 14 та 15 років, з якими неодноразово приїздила до приватного господарства, узяли трьох  коней, щоб відвести їх через пасовище на водопій.

Повернувшись, дівчата узяли інших трьох тварин, з якими також пішли  до річки.   Під час прогулянки одна з кобил пустилась галопом. Щоб інша тварина не втекла, дівчина обв’язала талію чомбуром, кінець якого був закріплений на коні.

Коли тварина понеслася, дівчина не змогла її утримати, внаслідок чого кінь протягнув прив’язану до себе людину лугом. Через деякий час  тварину вдалось зупинити та відв’язати дівчину, але вона померла до приїзду лікарів швидкої медичної допомоги.

Як повідомили у слідчому управлінні ГУНП в Харківскій області, на теперішній час у кримінальному проваджені проведено ряд слідчих та розшукових дій, у встановленому законом порядку отримано ухвалу суду на проведення судово-медичної експертизи. За висновками судових медиків, попередньо причиною смерті неповнолітньої стала закрита черепно-мозкова травма.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо.