На Харківщині застерігають від вживання небезпечних для здоров’я продуктів

За даними Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, після вживання снеків певного виробника, зафіксовано випадок ботулізму.

За інформацією відомства, з продажу терміново вилучають небезпечні для здоров’я продукти.

В управління надійшов лист від Держспоживслужби в Херсонській області, де зазначалося, що  після вживання снеків “М’ясні палички Meat Sticks” (сушене м’ясо птиці) виробництва ПСП “АПК Юпітер” (селище Березівське Дергачівського району Харківської області) були виявлені випадки захворювання на  ботулізм. У зв’язку з цим  прийнято рішення про припинення виробництва та вилучення з  обігу зазначеної продукції з 10 липня.  Крім того  у підприємства взагалі вісутній дозвіл на виробництво таких харчових продуктів.

Споживачів застерігають від вживання зазначеної продукції, а операторів ринків закликають вилучати снеки з продажу та повертати виробнику.

Тим часом на ринку “Барабашово” торгували алкоголем невідомого походження.

За даними поліції, під час огляду приміщень на вулиці Леся Сердюка правоохоронці вилучили понад 20 ємностей зі спиртними напоями невідомого походження. А в  торговельному павільйоні на ринку “Барабашово”  виявлено і вилучено сім пляшок пива, коньяк та горілку. На продаж даної продукції загальним об’ємом майже чотири літри відсутня ліцензія.

У Київському районі дільничні виявили два павільйони, де продавали алкоголь без ліцензії та марок акцизного збору.

Нагадаємо