Харків’янин завоював бронзову нагороду Кубка Європи з дзюдо

У столиці Хорватії Загребі завершився другий в поточному році Відкритий Кубок Європи з дзюдо. Медаль турніру отримав і харківський спортсмен Євген Вегера.

Найбільшого успіху серед українців домігся Антон Савицький, який виграв «золото» у ваговій категорії до 100 кг. Савицький не залишив шансів своїм суперникам і 3 з 4 переможних сутичок 25-річний українець завершив достроково, а в фіналі зі Зекай Шпаті з Косово переміг завдяки вдалому кидку.

«Бронзу» в цій же ваговій категорії завоював харків’янин Євген Вегера. Після поразки в півфіналі від Савицького, за іронією долі в сутичці за бронзову нагороду Євген зустрівся ще з одним співвітчизником Данилом Гуцолом. В українському протистоянні сильнішим виявився саме Євген.

Ще одну бронзову медаль у скарбничку нашої збірної в категорії до 81 кг. зумів покласти Геворг Манукян. Після поразки у півфіналі від іспанця Мендіола, в поєдинку за медаль Геворг не залишив шансів супернику з Австрії Себастьяну Денггу.