Акція “Шматочок торту”

3 листопада о 14:00 біля пам’ятника Шевченку пройде акція на підтримку Діани Андронова, якій влаштували цькування в школі №151.

 

Акцію під назвою «Шматочок торта» на своїй сторінці анонсував харківський блогер Олександр Зарайський. За словами організатора, таким чином він намагається привернути увагу до питань приниження дітей і поборів у школах.

«Щоб підтримати Діану, якій не дали шматочок торта через принципову позицію батьків, які відмовилися брати участь в шкільних поборах, пропоную зібратися в цю суботу біля пам’ятника Т.Г.Шевченку і попити чай з тортом! Беріть з собою термоси з чаєм, солодке (торти, печиво, тістечка), друзів, знайомих і гарний настрій!».

 

Довідка. Два тижні тому в соцмережах спалахнув скандал через кричущого випадок в навчальному закладі. Батьківська трійка організувала «солодкий стіл», на якому показово не поділилися тортом з дівчинкою, чия мама «не платить внески до фонду класу». При цьому дитина хотіла піти з заходу, однак її не відпустили. Випадок отримав розголосу у соціальних мережах та ЗМІ. Цього тижня педагога звільнили, директору оголосили догану, а батьківський комітет розпустили.

leave a reply