Юні тхеквондисти тріумфально завершили сезон

У «Локомотиві» пройшли останні змагання сезону: чемпіонат України серед олімпійських вагових категорій з тхеквондо ВТФ, а також ХХІІ рейтинговий Всеукраїнський турнір «Діти України».

Участь у змаганнях взяли близько 800 спортсменів з 17 регіонів країни. На рахунку харківських тхеквондистів 88 медалей.

За підсумками чемпіонату України серед дорослих збірна Харківської області здобула 2 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород і посіла друге місце у загальнокомандному заліку, поступившись збірній Києва (3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі). Командна «бронза» у збірної Одеської області.

Чемпіонський титул здобули Василь Котяш (до 58 кг) та Олексій Світличний (до 68 кг), який у фіналі переміг іншого харківського тхеквондиста Дениса Іващенка.

У змаганнях серед юніорів на рахунку харківських тхеквондистів 1 золота, 5 срібних та 4 бронзові медалі.

Чемпіонкою України у ваговій категорії до 44 кг стала харків’янка Марія Чорнуха, яка у фіналі перемогла землячку Анну Валкову.

У загальнокомандному заліку серед юніорів збірна Харківської області посіла третє місце, пропустивши вперед дніпрян (2 золоті, 1 срібна, 5 бронзових медалей) і киян (4 золоті, 1 срібна та 11 бронзових).

А у традиційному передноворічному Всеукраїнському турнірі «Діти України» харківські спортсмени завоювали 17 золотих, 21 срібну та 32 бронзові медалі.

У загальнокомандному заліку турніру перемогу одержала київська ДЮСШ №17 (8 золотих, 4 срібні, 11 бронзових медалей). Харківська КДЮСШ №2 посіла друге місце (7-10-18), а на третьому розташувалась київська КДЮСШ «Школа спорту» (4-1-11).

Нагадаємо.