Юні харківські синхроністи вибороли золоті нагороди чемпіонату України

Змагання відбулись у Харкові в басейні «Локомотив». Усі золоті медалі були на рахунку харківських спортсменів.

Синхроністи Микита Малакей та Аріна Штеплюк отримали від суддів 74.3000 б. за довільну і 71.7407 б. – за технічну програми й значно випередили своїх суперників з Миколаївської області, які були другими.

Харківський дует – Євгенія Лихман та Ангеліна Овчиннікова – з результатом 83.3015 б. виграли технічну програму серед юніорок, а Валерія Григорова та Анастасія Шмоніна – довільну програму (85.7000).

Ще один харківський дует з команди «Харківська область-2» посіли друге місце в довільній програмі (77.2500).

У технічній програмі соло виграла чемпіонат Валерія Григорова (84.3640). Ще одна харківська синхроністка Поліна Шарова стала чемпіонкою в довільній програмі соло (81.5500).

У змаганнях груп  харків’янки з результатом 83.9785 б. перемогли в технічній програмі.

У довільній програмі груп майже тим же складом харків’янки перемогли з результатом 86.7500.

Дівчата з команди «Харківська область-2» посіли в комбі друге місце (78.2500). Третє дісталося киянкам (75.2500).

Ще в одному виді програми – хайлайті «на висоті» також була команда «Харківська область-1» (90.0000).

Киянки посіли друге місце (87.0000), а бронзову нагороду виборола команда «Харківська область-2» (86.3000).

У загальнокомандному заліку «Харківська область-1» посіла перше місце. Друге було за командою «Київ-1», а третє посіли спортсмени Миколаївської області. Команда «Харківська область-2» посіла шосте місце.