В Харкові пройшов VІ Спортивний форум

 

Щорічний Спортивний форум «Харків – спортивна столиця» відбувся 7 грудня, в конференц – залі стадіону «Металіст».

У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, відомі спортсмени, представники спортивних організацій і федерацій, міжнародних бізнес-асоціацій, меценати. Основною темою форуму стали питання менеджменту та маркетингу в сфері спорту та бізнесу.

Підбиваючи підсумки спортивного року, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олексій Чубаров підкреслив, що 2018 рік був досить успішним для Харкова в плані спорту.

«За рік у нас пройшло понад 500 спортивних заходів. Серед них – змагання з триатлону «Iron Way», фестиваль «Water Fest», фестиваль бальних танців «Харківський вальс», Велодень, Всеукраїнський турнір «Богатир Харкова», чемпіонати всеукраїнського та міжнародного рівнів з різних видів спорту. З іншого боку, все більше людей займається спортом на аматорському рівні. Зокрема, активно розвивається наш проект «Шкільні спортивні ліги»: зараз в ньому представлено 10 видів спорту, залучено 14 тисяч дітей».

За його словами, наступного року також планується проведення великих змагань, які стали традиційними для Харкова. Крім уже згаданих, це фестивалі вуличних культур, змагання з кроссфіту, триатлону, автомодельного спорту, інтелектуальних видів спорту тощо.

Також перед Харковом стоїть завдання якісно підготувати якомога більше спортсменів до літньої Олімпіади 2020 року, яка пройде в Токіо (Японія).

За матеріалами: http://sportevents.kharkiv.ua

Нагадаємо.