Відкрита реєстрація на форум «Харків – спортивна столиця»

Щорічний форум «Харків – спортивна столиця» відбудеться у п’ятницю, 7 грудня, в конференц-залі стадіону «Металіст».

Форум є сучасною платформою комунікації між органами виконавчої влади та спортивною громадськістю для формування якісного розвитку спорту через діалог експертів, представників бізнесу та влади, презентації та обговорення імплементації кращого світового досвіду.

На форумі планується підведення підсумків за 2018, обговорення сучасних інструментів і стимулів для бізнесу в питаннях, пов’язаних з розвитком спорту в регіоні та популяризації здорового способу життя.

У форумі візьмуть участь представники органів виконавчої влади, відомі спортсмени та функціонери, представники спортивних організацій і об’єднань, меценати, представники міжнародних бізнес асоціацій, представники ділових кіл регіону та багато інших.

Програма виступів форуму:

Денис Ткачов, експерт ініціативи ЄС Team Europe, засновник спільноти Grant Management

Роман Порядченко, засновник і директор квиткового сервісу Esport.in.ua

Світлана Рибакова, начальник відділу маркетингу та комунікацій Професійної футбольної ліги

Євген Ахунов, координатор першого акселератора спортивних технологій в рамках партнерства ФК «Шахтар» і Hype Innovations

Катерина Дідковська, провідний PR-менеджер агентства M & P communications

Початок форуму – о 10:00.

Відкрита реєстрація на форум за телефонами: 760-75-45, 095-193-89-03.

Довідка. Форум «Харків – спортивна столиця» – щорічний захід, спрямований на розгляд ключових питань в сфері спортивного життя міста, налагодження взаємовигідних зв’язків, пошук партнерів і можливостей для проведення в місті Харкові якісно організованих спортивних заходів.

 За матеріалами: Kharkiv sport city