Стартував відбір до національної команди на Ігри Нескорених

Змагання відбудуться з 9 по 16 травня 2020 року в Нідерландах. Цього року до збірної потрапить на 5 осіб більше.

Міжнародна фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 15 до 20 учасників.

Реєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 20 липня на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні. Після реєстрації учасники відбору будуть запрошені на спортивні тестування у Львові, Одесі та Києві за вибором учасника.

Спортивні тестування –  перше знайомство учасників з дисциплінами Ігор Нескорених та тренерським складом збірної. Це не змагання, а можливість для учасників спробувати себе у кількох видах спорту під наглядом професійних тренерів та лікарів і обрати найкращий для себе.

Учасники спортивних тестувань допускаються до фінального етапу відбору – Національних Ігор Нескорених, які пройдуть у Києві 8 вересня.

Після завершення національних Ігор відбіркова комісія протягом 6 тижнів обере та оголосить остаточний склад збірної 17 жовтня.

Взяти участь у цьогорічному відборі можуть всі діючі військовослужбовці та ветерани сектору безпеки і оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків у зоні бойових дій на території АТО/ООС, а також у ході миротворчих операцій України з 1991 року.

Обрання збірної на Ігри Нескорених – 2020 відбуватиметься за оновленими критеріями, переданими українському оргкомітету Фундацією Ігор Нескорених.

Довідково. Ігри Нескорених – це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.

Нагадаємо.