Останні новини

Працівники фізичної культури і спорту відзначені державними нагородами

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, а також за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту в Україні, нагороджено спортсменів Харківщини.

Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджена Ірина ОДОКІЄНКО – тренерка-викладачка Харківської школи вищої спортивної майстерності.

Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» надано:

– Олесі ЗАЙЦЕВІЙ – старшій тренерці штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного;

– Юрію ТІМЧЕНКУ- тренерові-викладачу з боротьби греко-римської Комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності».

 

З Днем фізичної культури і спорту харківських спортсменів привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Шановні спортсмени і тренери, викладачі фізкультури, ветерани спорту та усі небайдужі до фізкультурно-спортивного руху Харківщини!

Щиросердно вітаю вас зі святом активних і цілеспрямованих людей – з Днем фізичної культури і спорту! Ваша діяльність – одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте жителям регіону підтримувати здоровий спосіб життя, сприяєте впровадженню організації активного дозвілля громадян. Спортсмени та їх наставники прославляють нашу область на державному та міжнародному рівнях.

Висловлюю вдячність тренерам, ветеранам, організаторам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді. Зичу спортсменам наполегливості та наснаги, здоров’я та добробуту, нескінченної енергії, нових спортивних тріумфів та незламної віри у велике майбутнє українського спорту».

Нагадаємо.