Харківські лучники вибороли чотири медалі

З 28 січня по 3 лютого у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих і юніорів.

Участь в змаганнях взяли понад 200 спортсменів, які представляли 14 областей країни та Київ. Розіграли медалі в стрільбі з класичного і блочного лука. За підсумками чемпіонату харківські лучники завоювали 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

В особистих змаганнях з блочного лука чемпіоном України став Вадим Головко. У фіналі харків’янин з рахунком 144: 141 виграв у киянина Дмитра Львівського.

У командних змаганнях зі стрільби з блочного лука харківська команда, до складу якої увійшли Вадим Головко, Олександр Соколов та Дмитро Шуть, поступились третім місцем команді Києва.

Також, медалі виграли юніори у стрільбі з класичного лука. Володимир Каменський посів третє місце в особистих змаганнях, з рахунком 6: 4 виграв у «бронзовому» фіналі в іншого харківського лучника Олександра Грекулова.

У командній першості серед юніорів Володимир Каменський, Олександр Грекулов і Леонід Дикань, які виступали за команду «Харківська область-1», посіли друге місце, поступившись 2: 6 у фіналі команді Чернівецької області. Бронзову медаль завоювала команда «Харківська область-2», до складу якої увійшли Михайло Бойко, Микита Кравчук та Ігор Гулич.

У стрільбі з класичного лука серед дорослих харківські лучники залишилися без медалей.

В особистих змаганнях серед жінок у класичному луці чемпіонкою стала Поліна Родіонова з Сум. Харків’янка Катерина Дубровіна посіла п’яте місце.

Чемпіонат України був одним з етапів відбору національної збірної України до чемпіонату Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих і юніорів, який з 26 лютого по 2 березня відбудеться в Туреччині.

Нагадаємо.