На Харківщині відбувся турніру з футзалу серед ветеранів

Учасниками турніру стали команди ветеранів «Колос» Сахновщинського району, «Авангард» міста Лозова, «Факел» міста Красноград та «Таврія» міста Василівка Запорізької області.

Турнір відбувся у Сахновщинському ДЮК ФП «Олімп».

В результаті поєдинків третє місце здобула команда «Авангард», друге – «Колос». Переможцями турніру стали футболісти Красноградщини.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив відзнаки та нагороди переможцям та учасникам міжрайонного турніру з футзалу серед ветеранів.

«Приємно, що на Сахновщинській землі вже багато років існує традиція, завдячуючи якій зустрічаються ветеранські команди, величезна кількість вболівальників, представники органів місцевого самоврядування гостьових та приймаючої команд».

За словами директора Сахновщинського ДЮК ФК «Олімп» Валентина Пахущого, турнір проводиться вже більше десяти років та був започаткований ветеранськими командами міста Василівка (Запорізька область) та смт Сахновщина.

«Матчеві зустрічі згодом трансформувалися у турнір, на який ми запрошуємо команди з Краснограда та Лозової. Вважаю, своїм прикладом, гравці надихають молоде покоління до занять спортом, здорового способу життя та на спортивні здобутки. Навіть сьогодні, серед глядачів – багато юних гравців, що прийшли вболівати за своїх тренерів».

Нагадаємо.