«Металіст» виграв останній матч року

«Оболонь» та «Металіст» закрили 20 тур Першої ліги та осінню частину чемпіонату загалом.

Перший тайм завершився нулями, а на 68 хвилині команда Олександра Кучера забила. Зробив це Матеус Пейшото – найкращий бомбардир чемпіонату, для якого цей гол став 14-м. Бразилець ударом голови переграв Литвиненко. Під завісу гри Євген Банада подвоїв перевагу гостей, завершивши контратаку ударом у дотик. «Оболонь» скоротила відставання у компенсований час – 1:2.

На цьому літньо-осінню частину програми у Першій лізі закрито. У прем’єрному весняному матчі чемпіонату «Металіст» зіграє у Харкові з «Волинню». Базова дата 21-го туру – 19 березня.

До цього, 2 березня, жовто-сині проведуть матч 1/4 фіналу Кубку України. Суперника визначить жеребкування, яке відбудеться у січні.