Богдан Толмачов – чемпіон України з боксу

Чемпіоном України в ваговій категорії до 75кг став харківський боксер Богдан Толмачов. На змаганнях серед чоловіків та жінок до 22 років, які з 8 по 14 лютого відбулись у Чернівцях, спортсмени Харківщини здобули п’ять нагород. Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з 18 регіонів країни, а за його підсумками збірна Харківської області завоювала 1 золоту та 4 бронзові медалі. На шляху до золотої медалі він впевнено переміг чотирьох суперників, одного з них здолав достроково, а інших, у тому числі у фіналі Івана Папакіна з Київської області, – з рахунком 5:0. Бронзові медалі чемпіонату вибороли: Данило Катехін (вагова категорія – до 52кг), Роман … Читати далі Богдан Толмачов – чемпіон України з боксу