Харківські велосипедисти вибороли срібні нагороди чемпіонату

Відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок відбувся місті Жовква Львівської області.

Переможці та призери визначалися за підсумками чотирьох етапів. На кожному етапі в залікові очки потрапляли по 20 кращих спортсменів. Їхні результати підсумовувалися і йшли в загальний залік команд, за які вони виступали.

Харків’яни, незважаючи на сильну конкуренцію, завоювали дві срібні нагороди в юніорській категорії.

Спільними зусиллями вони заробили 199 очок на чотирьох етапах. Перемогу тут здобула об’єднана збірна, за яку виступали юніорки з Миколаївської, Донецької та Житомирської областей (442 бали). Третє місце посіла команда Хмельницької області (192 очка).

Перемогла ще одна об’єднана юніорська збірна «МІКС-1», в активі якої було на 37 балів більше. Третє місце зайняла польська команда lubartov (173 бали).

Ще двоє харків’ян Аліна Богдан і Станіслав Заєленчіц виступали в складі об’єднаних команд серед еліти, але на п’єдестал не потрапили, посівши восьме й одинадцяте командні місця відповідно.