Харківські тхеквондисти виступили на Кубку України

В Івано-Франківську відбулись національні кубкові турніри за олімпійською версією тхеквондо.

У медальному заліку Відкритого Кубка України серед елітних спортсменів збірна Харківської області посіла друге місце, завоювавши на одне «золото» менше, ніж збірна Києва.

Переможцями своїх вагових категорій від Харкова стали Єлизавета Таратута (46 кг), Василь Котяш (54), Олександр Дзюба (63), Данило Ігнатій (87+) та Єлизавета Лючкова (73+).

Кращим тренером турніру став харків’янин Віктор Шевченко, учні якого видобули 3 золоті і по 2 срібні та бронзові нагороди.

Для молодших вікових категорій проводився Кубок Федерації.

За його підсумками також були першими кияни, спортсмени з Харківської області заробили 10 золотих, 6 срібних і 3 бронзові медалі, це – друге командне місце.