Тхеквондисти області на всеукраїнських змаганнях вибороли 187 нагород

У Полтаві у Всеукраїнському турнірі «Кубок чемпіонів» взяли участь майже 300 спортсменів з 10 регіонів України.

За його підсумками харківські тхеквондисти завоювали 32 золоті, 29 срібних та 41 бронзову медалі і посіли перше місце серед регіонів України.
Вихованці Харківської КДЮСШ «ХТЗ» посіли друге місце у командному заліку, на їхньому рахунку були 5 золотих, 5 срібних і 10 бронзових нагород.

Третє місце було за харків’янами КДЮСШ №2, вони здобули 8 золотих, 2 срібні та 9 бронзових медалей. Також у п’ятірку кращих потрапили харківські ДОСК «Харків» та КДЮСШ №6.

Найбільшу кількість медалей серед областей України завоювали харківські спортсмени на турнірі «Зірки Олімпу», який відбувся в Сумах. Участь у цих змаганнях взяли близько 400 тхеквондистів з дев’яти регіонів країни.

У командному заліку перемогу одержали спортсмени Київського обласного осередку тхеквондо, а Харківський СК «Golden Team» посів друге місце. Ще одна харківська команда КДЮСШ «ХТЗ» посіла п’яте місце.

Ці змагання стали одними з етапів підготовки до чемпіонату України з тхеквондо серед кадетів, юніорів та молоді, який пройде у Харкові з 19 до 21 квітня.