Харківські синхроністки стали срібними призерками чемпіонату світу

У Словаччині пройшов перший в історії юнацький чемпіонат світу з синхронного плавання.

За результатами змагань збірна України здобула чотири срібні медалі. Участь у турнірі взяли юні спортсменки 13-15 років з 35 країн світу.

Збірна України, до складу якої увійшли харків’янки Анастасія Солдатенкова, Софія Середа, Валерія Григорова, Софія Мацієвська, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко, Інга Валькова, Ганна Єфимова, Аріна Штеплюк, а також одеситка Марія Богданова та киянки Аліса Сопельняк і Марія Маринцева, посіла другі місця в усіх видах програми, в яких виступала.

Золоті нагороди були на рахунку росіянок, а бронзові медалі вибороли синхроністки з Іспанії.

Найбільшу кількість нагород збірній України принесла Солдатенкова. Вона стала срібною призеркою в сольних змаганнях з результатом 164.8018 бали, в тандемі з іншою харківською спортсменкою – Середою, посіла друге місце в дуетах (163.0325 бали).

Також Солдатенкова разом зі своїми партнерками по команді стала віце-чемпіонкою світу в змаганнях груп (162.2653 бали) та комбінованих груп (86.3000 бали).