Харківські плавці вибороли золоті нагороди Кубка України

В місті Бровари Київської області відбувся Кубок України з плавання у 50-метровому басейні, на якому збірна команда Харківської області завоювала 15 медалей, у тому числі 5 золотих. Участь у змаганнях взяли 294 спортсмени з 19 областей країни, а також гості з Білорусі. За підсумками Кубку на рахунку харків’ян – 5 золотих, 7 срібних та 3 бронзові нагороди. Найбільшу кількість нагород виборола Карина Снітко. Вона перемогла на дистанціях 200м вільним стилем та 800м вільним стилем, посіла друге місце на дистанції 100м вільним стилем, а також стала бронзовою призеркою на 50м вільним стилем та 400м вільним стилем. Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу … Читати далі Харківські плавці вибороли золоті нагороди Кубка України