Останні новини

Харківські гонщики перемогли на етапі Кубку України

Третій етап Кубка України з автомобільного спорту пройшов у Києві на спорткомплексі «Чайка».

Харків і Харківську область традиційно представили гонщики спортивного клубу «Лідер», який є восьмиразовим, чинним чемпіоном України.

Боротьба розгорнулася в найшвидкісному класі «KZ-2», в якому стартувало 14 пілотів.

На минулих двох етапах впевнено лідирував гонщик В’ячеслав Путятін. Він тільки повернувся з Чемпіонату Європи, яктй проходив в Італії, де Путятін представив Україну і показав хороший результат, посівши 16 місце серед 60 учасників.

Третє місце дісталося також гонщику «Лідера» Олександру Дерюзі.

У класі «Піонер Н» стартувало 9 пілотів. Третє місце зайняв гонщик «Лідера» — Станіслав Д’ячина.

Наступний етап змагання Чемпіонат України завершиться 30 серпня в місті Кам’янське на спортивному комплексі «Dnipro Kart».