Харківські дзюдоїсти здобули медалі чемпіонату України

У місті Дніпро відбулись змагання серед юніорів, на яких збірна області завоювала п’ять нагород та посіла третє загальнокомандне місце.

Участь у чемпіонаті взяли 345 спортсменів віком до 21 року з 23 регіонів країни. За підсумками змагань харківські дзюдоїсти завоювали 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Чемпіонкою у ваговій категорії до 48кг серед юніорок стала Ольга Поважна. У фіналі харків’янка перемогла суперницю з Житомирської області.

Ще одне «золото» здобув Віталій Скрипка. У ваговій категорії до 60кг він успішно дійшов до фіналу, де здолав дзюдоїста з Києва.

У цій же ваговій категорії харків’янин Данило Томашевський посів третє місце. У «бронзовому» фіналі він переміг борця з Києва.

Ще одну бронзову медаль Харківщині приніс Ярослав Книш. У поєдинку за третє місце він здолав суперника з Київської області.

Сергій Білець став срібним призером чемпіонату в ваговій категорії до 90кг. У фіналі він поступився киянину Марату Крижанському.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце, поступившись суперникам з Дніпропетровської області та Києва, які, відповідно, посіли друге та перше місце.

Попереду у спортсменів етапи Кубків Європи U21, які стануть відбором до чемпіонату Європи, що з 3 по 6 вересня відбудеться в Люксембурзі.