Харківщину патрулюють близько 1,5 тисячі поліцейських

Поліція притягує до відповідальності осіб, які не дотримуються правил карантину.

Харківські поліцейські посилюють заходи щодо припинення фактів порушення  визначених державними органами правил карантинного режиму

З цією метою на території усіх населених пунктів, в тому числі і в місті Харкові, на вулицях, площах, паркових зонах та інших місцях відпочинку працюють поліцейські патрулі.

Превентивні заходи здійснюються у вихідні та буденні дні. Також поліцейські патрулюватимуть місця біля водоймищ, де часто збирається значна кількість відпочиваючих.

«Прохання к громадянам менше часу знаходитися на вулиці і виходити з дому тільки для покупки продуктів харчування та ліків», – зазначено у повідомленні.

У разі виявлення осіб, які ухилятимуться від дотримання карантинних правил, вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Штраф за порушення санітарних норм та вимог карантинного режиму складає від 17 до 34 тисяч гривень.

Особливу увагу під час патрулювання поліцейські приділяють громадським місцям, де спостерігається значне скупчення людей. Наприклад, на території харківського гідрологічного пам’ятника природи Саржин Яр досі спостерігається значна кількість відвідувачів, які збираються великими групами і відпочивають разом із дітьми.

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів, яка чітко регламентує поведінку населення під час карантину, на вулицях заборонено збиратися більше двох осіб.

Нагадаємо.